Dla Mamy

Jesteś mamą oczekującą maluszka? A może urodziłaś już dziecko i to Twoje pierwsze dni czy miesiące jako mama? Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest po drugiej stronie brzuszka, czy też nie, u nas znajdziesz wiele produktów dedykowanych dla mam. Są to zarówno artykuły higieniczne, kosmetyki, jak i produkty do noszenia niemowląt czy też ułatwiające karmienie.

Szukasz ergonomicznego nosidła czy idealnej chusty do motania dzieci? Nie mogłaś trafić lepiej! A może przygotowujesz się do karmienia piersią i potrzebny Ci biustonosz dla karmiących i specjalna poduszka do karmienia? To też mamy w swojej ofercie! Zresztą, podobnie jak laktatory wiodących producentów czy też nakładki na piersi do karmienia.

Mamy także kosmetyki dla mam - bezpieczne, z dobrymi składami oraz antyalergiczne. Możesz je spakować np. do jednej z  pojemnych toreb dla mam, które posiadają tyle przydatnych przegródek, że już nigdy nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem tego, czego szukasz.

Sprawdź naszą ofertę i pamiętaj, że Ty również musisz zadbać o swój komfort. W końcu maluszek ma zdolność współodczuwania Twoich emocji.

Aktywne filtry