Rowerki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rowerków dla dzieci w różnych kolorach i wzorach. Rowerki to idealny sposób na rozwijanie sprawności fizycznej,  ćwiczenie równowagi oraz spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Sprawdź nasze produkty i daj swojemu dziecku możliwość zdrowej i aktywnej zabawy!

Aktywne filtry

Availability: 10 In Stock

Rowerek Milly Mally 3w1 Optimus - idealny pierwszy pojazd dla dziecka! Trójkołowa konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, a piankowe koła i regulowane siodełko gwarantują komfort jazdy. Rozwija motorykę i koordynację. Przekształca się z rowerka trójkołowego na biegowy i z pedałami. Dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Rowerek biegowy MAGNEZOWY...
  • Obecnie brak na stanie
Availability: Out of stock

Rowerek biegowy to doskonały start do nauki jazdy na rowerze dla dzieci. Bez łańcucha i pedałów, maluch może skupić się na jeździe i kierowaniu poprzez odpychanie nóżkami. Pozwala trenować równowagę, koordynację ruchową i wzmacniać mięśnie. Idealny do doskonalenia orientacji w terenie. Zapewnia godziny zabawy na świeżym powietrzu i odkrywanie świata. Magnezowa rama, pompowane koła, blokada skrętu. Bardzo lekki dzięki magnezowej ramie.