Zdrowie i bezpieczeństwo

Z pewnością, tak jak każda mama, każdego dnia martwisz się o bezpieczeństwo dziecka. Dbasz o nie i robisz wszystko, co w Twojej mocy, by uniknąć sytuacji, gdy coś zagrażałoby jego zdrowiu. W naszym sklepie internetowym Krainamaluszka.pl znajdziesz wiele produktów, które pomogą Ci w dbaniu o swoje dziecko. Nianie elektroniczne, bramki zabezpieczające, zabezpieczenia drzwi i szafek… Wszystko to sprawi, że będziesz mogła bardziej odetchnąć z ulgą, nie obawiając się cały czas o najgorsze.

Produkty, które oferujemy w Krainamaluszka.pl, pochodzą od najlepszych producentów. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zepsują się po kilku użyciach albo nie będą spełniały postawionych przed nimi zadań. Zarówno bramki ochronne, elektroniczne nianie, jak i taśmy zabezpieczające skutecznie pomogą Ci w dbaniu o Twojego maluszka.

Dla nas również bezpieczeństwo dziecka jest bardzo istotne. Zaopatrz się w produkty, które to ułatwią i odetchnij z ulgą!

Aktywne filtry

Availability: 2 In Stock

Barierka bramka ochronna do łóżka składana Lionelo Lora to idealne rozwiązanie dla rodziców dbających o bezpieczeństwo swojego dziecka. Dzięki systemowi StandSafe ryzyko złożenia się konstrukcji jest zminimalizowane, a stabilna rama z zaokrąglonymi krawędziami zapewnia dodatkową ochronę. Dodatkowo, możliwość zdejmowania i prania tapicerki oraz łatwe składanie sprawiają, że barierka jest wygodna w użytkowaniu. Torba transportowa w zestawie umożliwia wygodny transport, a łatwy montaż pod materacem bez ingerencji w mebel sprawia, że można ją zainstalować w każdym łóżku. Dzięki barierce Lionelo Lora Grey Stone możesz spać spokojnie, wiedząc że Twoje dziecko jest bezpieczne.