Fotelik samochodowy EASY GO ROTARIO DIVE 0-18 kg

799,05 zł
Wysyłka w 24h - 48h
Dostawa od: zł
Ilość
dodaj do listy

  Bezpieczne płatności

zapewniane przez przelewy24

  Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 299 zł

  Wygodne zwroty

możesz zwrócić towar do 14 dni

Bezpieczne i wygodne płatności on-line

Fotelik samochodowy EASY GO ROTARIO DIVE 0-18 kg

easy-go-fotelik-samochodowy-rotario-dive-0-18-kg.jpg

Fotelik samochodowy EASYGO ROTARIO (dla dzieci od 0 do 18 kg, grupa 0,I) obrotowy 360° RWF do 18 kg

Fotelik samochodowy Rotario marki Easygo to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie dla Twojego dziecka od narodzin do 18 kg.

Potwierdzeniem jakości jest 5-letnia gwarancja producenta. Dzięki funkcji rotacji 360° fotelik jest wygodny nie tylko dla Twojego dziecka, ale również dla Ciebie. Odkryj szereg nowych możliwości dzięki ustawieniu fotelika bokiem w czasie postoju.

Usadzenie dziecka jeszcze nigdy nie było takie proste. Zintegrowana baza ISOFIX z regulowaną w dwóch płaszczyznach nogą podpierającą zwiększa bezpieczeństwo, eliminując ryzyko nieprawidłowego montażu fotelika w samochodzie jak również poprawia jego stabilność nawet, gdy przewozimy fotelik bez dziecka.

Możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg wpisuje się w najnowsze wyniki testów bezpieczeństwa, które jednoznacznie wykazują, że waśnie ta pozycja jest optymalna.

Najważniejsze funkcje fotelika samochodowego ROTARIO marki EASYGO:

5-letnia gwarancja producenta – ROTARIO jest naszym flagowym modelem fotelika samochodowego. Jesteśmy pewni jego jakości, którą potwierdziły wewnętrzne testy jakościowe oraz wieloletnia historia sprzedaży na rynkach Unii Europejskiej.

RWF do 18 kg – możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy od narodzin aż do 18 kg wagi. Testy bezpieczeństwa wykazują, że najbezpieczniejszym sposobem przewożenia dziecka w samochodzie jest właśnie fotelik w ustawieniu RWF (tyłem do kierunku jazdy). Większość konkurencyjnych fotelików na rynku oferuje tę funkcję tylko do 11 kg.

FWF od 9 kg – możliwość przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy od 9 do 18 kg wagi.

Rotacja 360° - ROTARIO jest fotelikiem obrotowym, co oznacza, że jego skorupa może zostać ustawiona w czterech pozycjach: przodem, tyłem oraz bokiem w obie strony. Skorupa rotowana jest na zintegrowanej bazie ISOFIX bez konieczności wypinania. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk i bez wysiłku obrócić skorupę fotelika do właściwej pozycji. Ustawienie fotelika bokiem w czasie postoju stanowi wartość dodaną, ponieważ w znacznej mierze ułatwia usadzenie dziecka w foteliku oraz jest przydatne na przykład na czas karmienia.

Baza ISOFIX – Dzięki zintegrowanej bazie ISOFIX z nogą podpierającą regulowaną w dwóch płaszczyznach fotelik będzie stabilnie zamontowany w samochodzie i nie będzie się poruszał nawet bez dziecka. Baza ISOFIX zdecydowanie poprawia również bezpieczeństwo, ponieważ minimalizuje ryzyko niewłaściwego montażu fotelika.

SIDE BUMPER – dodatkowe wzmocnienie boczne zagłówka wykonane ze specjalnego tworzywa o zwiększonych właściwościach tłumienia wstrząsów.

BUCKLE HOLDER – specjalne magnesy zaszyte w bocznych częściach tapicerki ułatwią usadzanie dziecka. Przyłóż metalowe sprzączki pasów naramiennych do uchwytów BUCKLE HOLDER i wygodnie usadź dziecko.

4 pozycje pochylenia – Dzięki czterostopniowej regulacji pochylenia skorupy fotelika zawsze idealnie dopasujesz kąt pochylenia dla właściwej grupy wagowej dziecka. Funkcja pochylenia zwiększa komfort i ułatwia dziecku zaśnięcie w trakcie podróży.

7 pozycji zagłówka – duży zakres regulacji wysokości zagłówka, pozwoli idealnie dopasować go do wzrostu dziecka. Regulacja zagłówka jest zintegrowana z regulacją wysokości pasów naramiennych co stanowi duże ułatwienie oraz eliminuje ryzyko niewłaściwego ustawienia pasów.

Specyfikacja techniczna:

- możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy dla dzieci o wadze do 18 kg

- nowoczesny fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy 0+ (0-13 kg) oraz I (9-18 kg)

- system szybkiego montażu ISOFIX wraz z nogą podpierającą (łatwość montażu, lepsza stabilność i bezpieczeństwo)

- zintegrowana baza ISOFIX

- noga podpierająca regulowana w dwóch płaszczyznach

- innowacyjna funkcja rotacji fotelika 360 stopni (możliwość ustawienia fotelika bokiem, co ułatwia posadzenie dziecka w foteliku lub karmienie podczas postoju)

- homologacja ECE R44/04 - wyprodukowany w standardzie jakości ISO 9001

- 4-stopniowa regulacja pochylenia siedziska (możliwość przesunięcia środka ciężkości do przodu i tym samym osiągnięcie wygodnej pozycji do spania)

- 7-stopniowa regulacja zagłówka zintegrowana z regulacją wysokości pasów naramiennych (optymalne zabezpieczenie główki dziecka na każdym etapie rozwoju)

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa (dla grupy I)

- miękka przyjazna dla dziecka tapicerka wykonana z tkaniny podklejonej gąbką

- zastosowanie specjalnej pianki energochłonnej

- możliwość demontażu tapicerki do prania - miękka wkładka redukcyjna dla mniejszego dziecka wykonana z tkaniny typu „melanż”

- tapicerka wykonana z wysokiej jakości tkanin perforowanych zapewniających cyrkulację powietrza

WYMIARY [cm]:

Wysokość/długość/szerokość: 59 x 77 x 45

Szerokość siedziska: 32 Głębokość siedziska: 33 Wysokość oparcia: 52

WAGA[kg]: 13.90

782042

Opis

Kolor dominujący
Niebieski
Odwracalne siedzisko
Tak
System montażu
ISOFIX
Pasy bezpieczeństwa samochodu

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: