• Obecnie brak na stanie
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k
  EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 k

EASY GO Fotelik samochodowy CONVERT PEARL 0-36 kg

782,86 zł
Dostawa od: zł
Ilość
dodaj do listy
Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne płatności

zapewniane przez przelewy24

  Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 299 zł

  Wygodne zwroty

możesz zwrócić towar do 14 dni

Bezpieczne i wygodne płatności on-line

Fotelik samochodowy EASYGO CONVERT (dla dzieci od 0 do 36 kg, grupa 0,I, II, III) obrotowy 360° RWF do 18 kg, ISOFIX

Fotelik samochodowy Convert marki Easygo to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie dla Twojego dziecka od narodzin aż do 36 kg. Convert jest jednym z najbardziej uniwersalnych fotelików samochodowych na rynku. Dzięki systemowi montażu ISOFIX oraz możliwości przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg (RWF do 18 kg), Convert jest również fotelikiem gwarantującym bezpieczeństwo.

Zintegrowana baza ISOFIX minimalizuje możliwość popełnienia błędu podczas montowania fotelika w samochodzie, a możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg wpisuje się w najnowsze wyniki testów bezpieczeństwa, które jednoznacznie wykazują, że waśnie ta pozycja jest optymalna. Przewożąc dziecko tyłem do kierunku jazdy ograniczony jest niezwykle niebezpieczny efekt szarpnięcia główki dziecka do przodu podczas zderzenia czołowego , kolizji lub nawet awaryjnego hamowania. Pamiętajmy, że mięśnie szyi dziecka nie są tak rozwinięte jak mięśnie osoby dorosłej.

Foteliki RWF do 18 kg pozwalają na przewożenie dziecka tyłem często nawet do wieku 4 lat. Jakość fotelika Convert potwierdzona została 5-letnią gwarancją producenta. Convert marki Easygo jest również fotelikiem niezwykle komfortowym i funkcjonalnym. Dzięki funkcji rotacji 360° fotelik jest wygodny nie tylko dla Twojego dziecka, ale również dla Ciebie.

Odkryj szereg nowych możliwości dzięki ustawieniu fotelika bokiem w czasie postoju. Usadzenie dziecka jeszcze nigdy nie było takie proste. Obróć fotelik bokiem do drzwi samochodu, usadź dziecko, a następnie jednym ruchem ustaw fotelik tyłem lub przodem do kierunku jazdy w zależności od wagi dziecka.

Fotelik samochodowy Convert posiada 4-stopniową regulację pochylenia.

Pozycje od 1 do 3 przeznaczone są dla dzieci przewożonych przodem do kierunku jazdy, natomiast pozycja 4 jest najbardziej pochylona i przeznaczona dla dzieci przewożonych tyłem do 18 kg.

Fotelik Convert rośnie razem z Twoim dzieckiem. System wkładek redukcyjnych oraz wielostopniowa regulacja wysokości oparcia i zagłówka pozwala na użytkowanie fotelika dla dziecka od narodzin aż do 36 kg.

Convert jest jednym z najbardziej uniwersalnych fotelików samochodowych na rynku, co równocześnie czyni go rozwiązaniem niezwykle ekonomicznym, ponieważ można go bezpiecznie użytkować przez wiele lat.

Najważniejsze funkcje fotelika samochodowego CONVERT marki EASYGO:

5-letnia gwarancja producenta – Convert jest uniwersalnym fotelikiem samochodowym przeznaczonym dla dzieci o wadze od 0 do 36 kg.

5-letnia gwarancja wpisuje się długi okres użytkowania fotelika.

RWF do 18 kg – możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy od narodzin aż do 18 kg wagi.

Testy bezpieczeństwa wykazują, że najbezpieczniejszym sposobem przewożenia dziecka w samochodzie jest właśnie fotelik w ustawieniu RWF (tyłem do kierunku jazdy).

Rotacja 360° - Convert jest fotelikiem obrotowym, co oznacza, że jego skorupa może zostać ustawiona w czterech pozycjach: przodem, tyłem oraz bokiem w obie strony.

Skorupa rotowana jest na zintegrowanej bazie ISOFIX bez konieczności wypinania. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk i bez wysiłku obrócić skorupę fotelika do właściwej pozycji. Ustawienie fotelika bokiem w czasie postoju stanowi wartość dodaną, ponieważ w znacznej mierze ułatwia usadzenie dziecka w foteliku oraz jest przydatne na przykład na czas karmienia.

Zintegrowana baza ISOFIX – Dzięki zintegrowanej bazie ISOFIX fotelik będzie stabilnie zamontowany w samochodzie i nie będzie się poruszał nawet bez dziecka. Baza ISOFIX zdecydowanie poprawia również bezpieczeństwo, ponieważ minimalizuje ryzyko niewłaściwego montażu fotelika.

SIDE BUMPER – dodatkowe wzmocnienie boczne zagłówka wykonane ze specjalnego tworzywa o zwiększonych właściwościach tłumienia wstrząsów. 4 pozycje pochylenia – Dzięki czterostopniowej regulacji pochylenia skorupy fotelika zawsze idealnie dopasujesz kąt pochylenia dla właściwej grupy wagowej dziecka. Funkcja pochylenia zwiększa komfort i ułatwia dziecku zaśnięcie w trakcie podróży.

Rośnie razem z dzieckiem – duży zakres regulacji wysokości oparcia i zagłówka oraz system wkładek redukcyjnych, pozwolą idealnie dopasować fotelik do wzrostu dziecka. Regulacja zagłówka jest zintegrowana z regulacją wysokości pasów naramiennych co stanowi duże ułatwienie oraz eliminuje ryzyko niewłaściwego ustawienia pasów.

Specyfikacja techniczna:

- możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy dla dzieci o wadze do 18 kg (RWF do 18 kg)

- nowoczesny fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy 0+, I, II, III (od 0 do 36 kg)

- zintegrowana baza ISOFIX (łatwość montażu, lepsza stabilność i bezpieczeństwo)

- innowacyjna funkcja rotacji fotelika 360 stopni (możliwość ustawienia fotelika bokiem, co ułatwia posadzenie dziecka w foteliku lub karmienie podczas postoju)

- homologacja ECE R44/04 - wyprodukowany w standardzie jakości ISO 9001 - 4-stopniowa regulacja pochylenia siedziska (możliwość przesunięcia środka ciężkości do przodu i tym samym osiągnięcie wygodnej pozycji do spania) - wielostopniowa regulacja zagłówka zintegrowana z regulacją wysokości pasów naramiennych (optymalne zabezpieczenie główki dziecka na każdym etapie rozwoju)

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa (dla grup 0+, I)

- miękka przyjazna dla dziecka tapicerka wykonana z tkaniny podklejonej gąbką

- zastosowanie specjalnej pianki energochłonnej

- możliwość demontażu tapicerki do prania

- system wkładek redukcyjnych

- tapicerka wykonana z wysokiej jakości tkanin zapewniających cyrkulację powietrza

WYMIARY [cm]: Wysokość/długość/szerokość (fotelik razem z bazą): 62-76 x 53 x 42 cm

Szerokość siedziska: 34 cm Głębokość siedziska: 31 cm Wysokość oparcia (w zależności od ustawienia zagłówka): 50 – 64 cm

WAGA[kg]: 13,45

786746

Opis

Kolor dominujący
Szary
Odwracalne siedzisko
Tak
System montażu
ISOFIX
Pasy bezpieczeństwa samochodu
Baza Isofix
W zestawie

9 innych produktów w tej samej kategorii: